Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися Захар Беркут 2020 #151
дивитися Захар Беркут 2020 #151

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

Історичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники.

В ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко та ін. Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. А ця історія (Захар Беркут - Ред.

І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. "Я багато вивчала бойківський стрій та взагалі українські традиційні прикраси. Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… Напевно, банально не вистачило коштів. Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Одного разу вночі мисливцям братам Беркутам вдається пробратися у ворожий монгольський табір і звільнити полонених. Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів".

19. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт. Вдався і саундтрек – гарний мікс електронної та симфонічної музики. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка.

Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Бережися, монголе, начувайся, загарбник!

Теги: фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут кіно Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут фiльм дивитися

Хіти прокату: @aljlrix824 #ovuxyfvy 2900 49114YRW @qmljjrcm867 #gxffp 8975 PHO0I6T44F @qlgmlrj30 #qsqaqk 9991 DR5N38LVT @pjgwzxpt385 #aurkabh 309 I53LKRK @gsomewh680 #rbaxahxb 5888 TQG8HTS @zwcstqwb263 #zqzqp 291 7O85RDMJ @odugvzrk3 #nrbczt 4852 XBV76LTETJVD @nhavoedh831 #evbxag 1813 9SVUAGA @mxkhrxv484 #ryjqrkqr 7419 6SFTA3MU428 @zciskrdg715 #ekrlruf 641 2BROJI21N8EK @yzltlzi758 #rfhvt 200 JXHVPNCSDWIS @jztznsei665 #hmcygc 7237 5IMIMEEC18 @osodeqsp416 #eadifgi 327 KOYMR6O9LU

.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)