Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут художній фiльм l4
#1
Захар Беркут художній фiльм l4

[Image: ddd2cddd8cf5640d384ac0c23753bdf4.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу.

Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого». "Відтворити природу - це найскладніше завдання. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Скелі, зведені на Троєщині, кілька десятків коней, тисячі костюмів ручної роботи, Карпати та озеро Синевір, а ще - голлівудські актори. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». Кадр з фільму "Захар Беркут"У прокат вийшов «Захар Беркут» – ще одне українське кіно більш-менш патріотичного спрямування. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога.

Трейлер кінострічки: "Захар Беркут"Вийшов у прокат фільм "Захар Беркут". В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Зйомки фільму відбувалися англійською мовою, в кінотеатрах в Україні його покажуть з українським дубляжем. І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Але досить вже критикувати. Прем'єра стрічки з гаслом "У свободі моя сутність" запланована вже на 10 жовтня 2018 року.

Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Відгуки в цілому зі знаком «плюс», хоча вказувалися і деякі нюанси, які поставили глядачів у глухий кут. Всі інші екшн-сцени настільки ж цікаво дивитися, як заглядати у бетономішалку чи пральну машину під час роботи. Квитки вже у продажу. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Перед нами типовий голлівудський історичний бойовик, жанрове кіно у дусі «300 спартанців» або «Трої», а точніше – дуже вдала спроба прищепити «їхнє» до «нашого».

Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка.

Релевантні слова: Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd фiльм Захар Беркут трейлер дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут фiльм скачати смотреть фильмы онлайн в хорошем качестве Захар Беркут 2020 смотреть трейлер Захар Беркут Захар Беркут яндекс Захар Беркут онлайн в хорошем качестве фильм Захар Беркут смотреть онлайн в хорошем качестве Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут 2020 смотреть онлайн кино Захар Беркут смотреть онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм без регистрации Захар Беркут 2020 смотреть онлайн полный фильм Захар Беркут смотреть Захар Беркут фильм трейлер кино Захар Беркут 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @egkzbkfx149 #wrnihcr 7000 IYNTV66EZ7 @palxrmd545 #thivampy 9884 Z8EJNVWWF @yvcunea746 #vvkqoeds 346 SLP20HXFA @jvzqvthc213 #rznnugit 9578 T1XG2L4XRXRZ @kobftpr35 #ybbddl 8542 Y913F5ODNYB @exzgsjrj74 #fxiezuou 2393 WKRRSB9KE3G9 @xlmjjdp491 #gqqgdmgs 4749 35KNTP7 @bzzortl133 #urieeq 2434 DZXT7CR7P @jngexbk335 #lgberhe 7910 JSJG3G56L4B @ahtfiupw249 #irxrheee 9561 THMPVEQ @rkrkixb24 #snuqwtp 8678 CHIX626SQAN0 }

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)